משלחת מנהיגים צעירים לדרום קוריאה

המועצה הציבורית לחילופי נוער וצעירים מודיעה על יציאתה של משלחת צעירים לדרום קוריאה. המועצה מקיימת תוכניות חילופי צעירים עם הארגון הדרום קוריאני בשם Korea Youth Exchange Center. בחודש מאי השנה ביקרה משלחת של צעירים מקוריאה בישראל, ועתה משלחת של 10 נציגי ארגונים צעירים מישראל מוזמנת לביקור גומלין בדרום קוריאה.

 

מטרותיה העיקריות של התוכנית לחילופי צעירים היא לקרב בין שני העמים וזאת על ידי למידה והיכרות עם מאפייני התרבות והחברה השונים. לחברי המשלחת תינתן הזדמנות מיוחדת להיפגש עם אישים ומקבלי החלטות בעמדות בכירות וכן להיחשף לאורך החיים, המנהגים והתרבות המקומית. בשנה שעברה יצאה משלחת דומה והמשתתפים נהנו מאוד, כפי שניתן לקרוא בכתבתה של חן גיטמול רשמים אישיים ממשלחת הסטודנטים לדרום קוריאה.

 

youth-councilהמשלחת מיועדת לצעירים בעמדות הנהגה כגון מחנכים, סטודנטים, מדריכים ומעצבי דעת קהל בגילאים 21 ועד 35.
תאריך היציאה הינו ביום 14.10.2012 וחזרה לישראל ביום 23.10.2012.

 

המועצה הציבורית לחילופי נוער וצעירים בשיתוף עם התאחדות הסטודנטים בישראל קוראים למנהיגים צעירים הנושאים תפקיד בארגונים, מוסדות ורשויות, בעלי כושר ביטוי בשפה האנגלית ברמה טובה להגיש מועמדות להשתתפות במשלחת.

 

עלויות למשתתפים:
– כרטיס טיסה מתל – אביב לסיאול ובחזרה על חשבון המשתתף/ת.
– דמי השתתפות ורישום 400 ש"ח.
– שאר הוצאות האירוח כגון אוכל, לינה והסעות הינם על חשבון המארחים הדרום קוריאנים.

 

מועמדים העונים על הקריטריונים המצוינים לעיל, מתבקשים למלא את טופס המועמדות (לחצו להורדה), בצירוף קורות חיים ולהעבירם להתאחדות הסטודנטים, לא יאוחר מיום רביעי 25.7.2012 באמצעות האימייל אל ראש מחלקת קשרי חוץ בהתאחדות: lilach@nuis.co.il או בפקס: 03-6093331

 

עדיפות תינתן למי שלא ביקר בקוריאה ולא השתתף בתוכניות המועצה בעבר.
מועמדים מתאימים בלבד יוזמנו לראיון אישי.
בהצלחה!