אירוע יום העצמאות ה-64 לישראל בדרום קוריאה

אירוע יום העצמאות ה-64 של מדינת ישראל, נחגג ביום חמישי שעבר ה-3 למאי 2012, בעיר סיאול וזאת בהשתתפות של כ-470 אורחים, ישראלים, קוריאניים וזרים. אירוע נחגג בסימן 50 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לדרום קוריאה.

האירוע נערך במלון גרנד הייאט בעיר סיאול, כאשר השגריר הישראלי, מר טוביה ישראלי ואשתו, יחד עם הצוות הבכיר בשגרירות קיבלו בברכה ולחיצות ידיים את כל המוזמנים לאירוע.האירוע החל בשעה שש וחצי בערב בקבלת פנים וקוקטייל מכובד המלווה בתערוכת תמונות מתקופת העלייה אשר הוצגו באדיבות אוסף מייתר. לאחר קבלת הפנים האורחים התיישבו לצד השולחנות באולם גרנדבול, שם החל הטקס הרשמי.

 

inv-f-s

במסגרת הטקס, וכפי שניתן לראות בתוכנייה המצורפת כאן כתמונה, נוגן ההימנון של מדינת ישראל, נעשתה הרמת כוסית עם יין כשר (תודות לבית חב"ד קוריאה) וכן השגריר הישראלי בירך את המוזמנים וציין את התקדמותה של ישראל מאז הקמתה. השגריר טוביה ציין לטובה את הקשרים בין מדינת ישראל לדרום קוריאה והדגיש כי 50 שנים חלפו, אולם ניתן וצריך לעשות עוד יותר כדי לחזק את הקשר בין המדינות והעמים.

inv-b-s

האירוע כובד בהשתתפותם של שישה זמרי אופרה ישראלים וזמרת אופרה קוריאנית אשר שרו כשמונה שירים בינהם ירושלים של זהב. פרטים אודות הרכב האופרה ניתן לראות בהזמנה המצורפת כאן. עם סיום השירה, החלה ארוחת הערב המפוארת אשר כללה מטעמים כיד המלך, לרבות עמדת אוכל כשרה ומפוארת בהשגחת הרב אושר ליצמן, רב העיר סיאול מטעם חב"ד. יש לציין כי האוכל הכשר היווה מוקד משיכה ליהודים וזרים כאחד אשר ביקשו להנות ממטעמים מיוחדים וכשרים כאחד.

prog-s2012-05-004


תמונות נוספות:

{gallery}events/64israel{/gallery}