בניין DLI או בניין 63 (육삼 빌딩)

גורד השחקים ה 3 בגובהו בקוריאה וה 122 בעולם. 3 קומות ממנו מתחת לאדמה ו 60 מעליה. ממוקם ב Yeouido ומשקיף לנהר Han. בלילה אפשר לראות את אורות העיר;נחילי המכוניות בכבישים, הגשרים המוארים (כל אחד האופן שונה) ועוד.
לא סתם הוא אחד מנקודות ההיכר של העיר, בשעת בין ערביים השמש השוקעת משתקפת על זגוגיות מבנהו המיוחד של הבניין וצובעת אותו בצבעי זהב מרהיבים.

ישנן מעליות חיצוניות שקופות בעזרתן ניתן לעלות לקומת התצפית (60) וליהנות כל הדרך למעלה מהנוף, תמורת תשלום כמובן… או לעלות ללא תשלום במעליות הפנימיות ולשבת בבאר ולתצפת משם (בשעות הלילה בלבד).
הקומות הראשונות מוקדשות לקניון גדול, קולנוע Imax, ואקווריום ענקי (כן, באמצע העיר, בתוך בניין..) יש בו כ 20,000 בעלי חיים! ניתן לקנות כרטיס משולב עבור התצפית, הImax והאקווריום ב 22,000 WON.
בקומות העליונות ניתן גם למצוא מסעדות משגעות. אני אכלתי ב Walking on the Cloud בקומה 59 וחוץ מהנוף המ-ד-ה-י-ם ואווירה הרומנטית האוכל ממש מעולה!

הבניין קרוב מאוד ל Riverside Park שם המקומיים אוהבים להעיף עפיפונים, לרכב על אופניים, לרוץ, לעשות פיקניק או סתם להירגע. ניתן לצאת משם לשיט על הנהר.

כתובת: 60 Yeouido-dong, Yeongdeungpo-gu, Seoul
דרכי הגעה: ברכבת התחתית, קו 5, תחנת Yeouido

אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר הבניין כדי להתרשם ולתפוס קצת נוף.