סייל קיץ 2011 בסיאול יוצא לדרך

עיריית סיאול הכריזה על 5 שבועות של מבצעי מכירות והנחות במרכזי קניות נבחרים בעיר סיאול, וזאת עבור תיירים וזרים בלבד. שם המבצע הוא – Seoul Summer Sale 2011. המבצע נפתח ביום שישי ה 24.06.2011 ומסתיים ביום ראשון ה 31.07.2011. במסגרת המבצע יינתנו הנחות במעל 5000 מקומות וזאת במגוון תחומים כגון:

ביגוד ואופנה, קוסמטיקה, בידור והופעות, מסעדות ובתי קפה, אירוח ובתי מלון, פארקים ואזורי תיירות נבחרים ועוד.

 

רשתות וחנויות משתתפות במבצע

הואיל ומבצע המכירות מיועד רק עבור תיירים וזרים, להקת הפופ הקוריאנית הידועה בעולם, Super Junior, התגייסה לקידום המבצע וזאת תוך פנייה בין היתר לקהל דובר האנגלית, סינית ויפנית.

{youtube}GWYYuUNYSD8{/youtube}

מבצעי המכירות ייבואו לידי ביטוי בהנחות כלליות מהמחירים הרגילים וכן באפשרות בשימוש קופוניי הנחה ייעודיים אשר מקנים עד 50% הנחה. את הקופונים ניתן להשיג במרכזי המידע לתיירים באזורים השונים בסיאול, כגון מרכזי תיירות ושדה תעופה. כמו כן ניתן להורידם מאתר הבית של האירוע בכתובת: www.seoulsale.com , וכן בשימוש בטלפונים חכמים באפליקציה לזיהוי QR Code אשר תגלם את הקופון. בנוסף להנחות והקופונים, הקונים יהנו ממופעי רחוב וכן ממתנות.

האזורים העיקריים בהם יחול המבצע הינם: Gwanghwamun, Insa/Jongro, Dongdaemun, Myeong-dong, Gangnam and Apgujeong. ניתן להתרשם במפה המצורפת:

Saling map

בנוסף להנחות האמורות והקופונים, הקונים יוכלו להנות מהחזר מס ערך מוסף בסך 10% על הקניות שהם מבצעים וזאת עם יציאתם מדרום קוריאה בתוך 3 חודשים ממועד הרכישה, כך שלמעשה מדובר בהנחה נוספת בסך של 10% על המחיר המוזל.