קוריאנים מקיימים סקס בתדירות הנמוכה ביותר בעולם

סקר חדש שבוצע על ידי חברת SKIM Healthcare עבור חברת התרופות Eli Lilly and Company, בקרב כ-13,063 נשאלים (60% גברים ו-40% נשים) ממדינות שונות בעולם, ואשר עסק בנושאים של התנהגות ופעילות מינית, מגלה כי תדירות קיום יחסי המין בין זוגות דרום קוריאניים הוא הנמוך בעולם.

בסקר נשאלו כ-35 שאלות שונות והשתתפו בו נשאלים מ-13 מדינות בעולם, בינהן: אוסטריה, בלגיה, קנדה, מקסיקו, פורטוגל, רומניה, ארה"ה ודרום קוריאה, כאשר מכל מדינה נשאלו לפחות 1,000 נסקרים. בדרום קוריאה נשאלו כ- 1,005 נסקרים. דרום קוריאה הייתה המדינה המזרח אסייאתית היחידה בסקר.

מנתוני הסקר עולה כי הזוגות הפורטוגזים והמקסיקנים הם הפעילים ביותר מבחינה מינית עם קיום של 2.05 ו-2.03 פעמים יחסי מין בשבוע, בהתאמה. אחריהם באים ברשימה בסדר יורד המדינות רומניה, אוסטריה ובלגיה. דרום קוריאה לעומת זאת סוגרת את הרשימה עם פעילות מינית נמוכה של 1.04 פעמים בשבוע.

לדברי חברת Eli Lilly כ-44% מהזוגות הדרום קוריאנים סיפקו סיבה (או תירוץ…) לאי קיום יחסי מין עם הפרטנר שלהם. התירוץ העיקרי היה עייפות. בנוגע להתייעצות עם גורם מומחה בתחום, בעוד האמריקאים הולכים לייעוץ וטיפול אצל גורמים מומחים בשיעור של 38% בקרב הגברים ו-22% בקרב הנשים, בדרום קוריאה השיעור הוא הנמוך ביותר ועומד על 11% בקרב הגברים ו-6% בקרב הנשים.