סוג'ו משקה האלכוהול הנמכר בעולם מגיע גם לישראל

סוג'ו (Soju) משקה האלכוהול הנמכר ביותר בעולם של תאגיד המשקאות הקוריאני 'Hite Jinro' הגיע לישראל. סוג'ו, המשקה המסורתי בדרום קוריאה, 100% חומרים טבעיים, מיוצר מאורז, שעורה, בטטה וטפיוקה, ומזוקק בשיטה חדשנית וטבעית, באמצעות פחם במבוק פעיל.

 

מסתבר שמקור הסוג'ו במשקה ה'ארק' המוכר מהמזרח התיכון, אשר הובא על ידי הכובשים המונגולים אל קוריאה במאה ה-13, אולם עם השנים הוכנסו שינויים מקומיים למתכון ה'ארק' שהפך למשקה הסוג'ו הפופולארי בקוריאה ועכשיו בעולם כולו. בשל טעמו המעודן והמתקתק, משקה הסוג'ו מתאים מאוד לשתייה בצורה 'נקייה' בכוס ובשוט, מתאים מאד לערבוב עם משקאות אנרגיה ונהדר להכנת קוקטיילים וערבוב בשייקים או עם מיצים טבעיים , בנוסף משמש הסוג'ו גם כ'חיזוק' לבירה. צורת שתיה זו שגורה בפי הקוריאנים כ"Bomb".

 

חברת DrinkIT המתמחה ביבוא משקאות אלכוהוליים איכותיים מהמזרח הרחוק, משווקת בארץ באופן בלעדי את שלושת סוגי הסוג'ו הפופולאריים ביותר של חברת 'Hite Jinro' העולמית, באחוזי אלכוהול משתנים. משקאות הסוג'ו משווקים בבקבוקים בגדלים שונים המתאימים למגוון רחב מאוד של חובבי אלכוהול ובמחירים אטרקטיביים ביותר, ממותגי אלכוהול איכותיים אחרים בשוק. 

 soju-main

בנוסף לסוג'ו תשווק DrinkIT גם את בירה Hite, מותג הבירה הנמכר ביותר בדרום קוריאה והמיוצר בשיטת ה-Ice Point הייחודית למבשלות Hite השומרת על טעמה הייחודי של הבירה לאורך זמן. כל מוצרי הסוג'ו ובירה Hite בעלי אישור מכון התקנים, וכשרות של בד"ץ בית יוסף.

נבחרת המוצרים החדשה כוללת:

  • סוג'ו Jinro:  מיוצר מ 100% חומרים טבעיים, 24% אלכוהול, משווק בקבוק זכוכית בגודל 750 מ"ל.
  • צ'אמיסול קלאסיק סוג'ו Chamisul Classic: מיוצר מ 100% חומרים טבעיים, 20.1% אלכוהול, משווק בבקבוק זכוכית בגודל 360 מ"ל.
  • צ'אמיסול פרש סוג'ו Chamisul fresh – מיוצר מ 100% חומרים טבעיים, 17.8% אלכוהול, משווק בבקבוק זכוכית בגודל 360 מ"ל.
  • בירה Hite: בירה לאגר בהירה, 4.3% אלכוהול , מיוצרת בטכנולוגיה מיוחדת הנקראת Ice Pointe ,המביאה את הבירה לטמפרטורה נמוכה לפני הקפאה , על מנת לשמר את הטעם הייחודי והנקי של הבירה. בירה HITE משווקת בבקבוקי זכוכית בשני גדלים, 330 מ"ל ו- 500 מ"ל.

 

ענקית המשקאות מדרום קוריאה, נוסדה בשנת 1924, והיא כיום יצרנית הסוג'ו הגדולה בעולם, עם מחזור מכירות שנתי העומד על מעל מיליארד דולר. בנוסף לסוג'ו, מפעילה 'Hite Jinro' את מבשלת Hite, בה מיוצר מותג הבירה הנמכר ביותר בדרום קוריאה. -Hite Jinro בעלת בקרת איכות מהמחמירים בעולם, מבטיחה מוצרים באיכות הגבוהה ביותר בפיקוח מלא משלב הייצור ועד השיווק. למידע נוסף אודות החברה ניתן למצוא באתר: http://english.hitejinro.com/. מידע נוסף אודות היבואן ניתן למצוא באתר: http://www.drinkit.co.il/