אודות פורטל קוריאה

דרום קוריאה ומדינת ישראל הן מדינות ידידות בעלות מכנים משותפים רבים הן ברמה ההיסטורית לאומית והן ברמה המדינית פוליטית. התרבויות אומנם שונות מאוד והריחוק הגיאוגרפי הוא רב, אולם על אף זאת, קיימת ההערכה וההערצה הדדית בין העם היהודי לעם הקוריאני.

 

פורטל קוריאה – Koisra.co.il – הוקם בשנת 2009 במטרה להוות גשר תרבותי, חברתי וכלכלי בין מדינת ישראל ודרום קוריאה. גשר זה נועד לקדם את הקירבה ולחזק את הידידות בין שני העמים והמדינות.

השם KOISRA הוא למעשה הרכב הרישיות של המילים KOrea ISRAel.

 

בפורטל קוריאה ניתן למצוא תכנים מגוונים אודות דרום קוריאה ובכלל זאת, עדכוני חדשות מעניינים, מאמרים וכתבות בנושאים שונים, טיפים ומידע על מקומות לטיול בדרום קוריאה וכן קישורים לאתרי אינטרנט להם זיקה עניינית לדרום קוריאה. כמו כן, במסגרת הפורטל קיים פורום קוריאה פעיל ובו ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות על דרום קוריאה ותרבותה.

 

הפורטל מיועד לקהל הישראלי ותקוותנו כי על ידי הגברת הידע בעברית על קוריאה והחשיפה לעם הקוריאני ותרבותו הקשר ואהדה בין שני העמים יישמרו וייתחזקו.

 

הפורטל מנוהל על ידי צוות של ישראלים ודרום קוריאנים, והוא למעשה חלק מקבוצת KOISRA אשר מהווה בית חם למגוון רחב של פעילויות ויוזמות קהילתיות ועסקיות בין קוריאה לישראל. במסגרת קבוצת KOISRA פועלים גם האתרים הבאים:

  • אתר קבוצת KOISRA – אתר קבוצת KOISRA אשר מרכז את פעילות הקבוצה בתחומים השונים
  • עסקים בקוריאה – אתר הבית של חברת KOISRA Co., Ltd אשר מספקת שירותים עסקיים לחברות ישראליות ודרום קוריאניות ומסייעת להם בבנייה של קשרים עסקיים יעילים וארוכי טווח.
  • מיקור חוץ בקוריאה – אתר המרכז את שירותי מיקור החוץ בקוריאה, לרבות גיוס עובדים בקוריאה, רישום חברות, רישום סימן מסחר בקוריאה ועוד
  • אקסלרטור קוריאני – ישראלי – KSP – מאיץ הסטארטאפים הקוריאני – ישראלי הראשון אשר פועל בסיאול ותל אביב
  • תרגום לקוריאנית – מתן שירותי שפה ותרגום מהשפה הקוריאנית לשפה העברית ולהיפך וזאת על ידי צוות מתרגמים מוכשר הבקיא בשפה העברית והקוריאנית כאחד.
  • חנות למוצרים מישראל – חנות וירטואלית בשפה הקוריאנית למכירה של מוצרים ישראליים מיוחדים.
  • בלוג בשפה הקוריאנית – בלוג בשפה הקוריאנית על ישראל ועל נושאים הקשורים בישראל ודרום קוריאה.

 

הצטרפו כבר עתה לקהילת Koisra בישראל וסייעו בהרחבת הידע וחיזוק הקשרים בין העמים על ידי לחיצה על לחצן ה LIKE של עמוד הקהילה שלנו בפייסבוק: http://www.facebook.com/KOISRA